Movies
Ratings
498
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0