Titles you rated
Beastie BoysRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 2.0- Running WildRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0