Titles you rated
DogvilleRated ★ 4.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
HamiltonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5