Titles you rated
First LoveRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Apartment 404Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
One Day OffRated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0