Movies
Ratings
2048
Believer: extended cutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
John QRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
ExposedRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
American HeroRated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 3.0