Titles you rated
Seoul VibeRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 5.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 1.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 4.0
400 BulletsRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
First ManRated ★ 2.5
Hyena RoadRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5