Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
ContractedRated ★ 2.5
The FatherRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.0
TrapRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ShaftRated ★ 2.5
New OrderRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Caddo LakeRated ★ 3.5