Titles you rated
OblivionRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
300Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0