Movies
Ratings
37
HarmonyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0