Titles you rated
The Measure of a ManRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
The Waterer WateredRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
HairRated ★ 3.0- Mongoo SpeakingRated ★ 4.0
- On the Other Side of YouRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 3.0- JoowangRated ★ 2.5
- TranscendenceRated ★ 2.5
- Hello StrangerRated ★ 3.0
- When the moon is on the waneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- 불타는 뇌Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0