Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0