Series
Ratings
269
Black DovesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Firefly Lane Season 1Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
OmniscientRated ★ 4.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
AwayRated ★ 3.5
BloodlineRated ★ 3.5
GLOWRated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 3.0