Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Miles AheadRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5