Titles you rated
Rough NightRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 0.5
Love in the VillaRated ★ 2.0
The Contorted HouseRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.0
The God of CookeryRated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
OldRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5