Titles you rated
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5