Movies
Ratings
2531
The HandmaidenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 3.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Baby MamaRated ★ 3.5