Movies
Ratings
944
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.0
SullyRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5