Titles you rated
The ShamelessRated ★ 3.5
Moon YoungRated ★ 0.5
Steel flowerRated ★ 4.5
ShuttlecockRated ★ 3.5
The Satellite Girl And Milk CowRated ★ 3.0
Romance JoeRated ★ 4.5- Quo VadisRated ★ 3.0
The Seeds of ViolenceRated ★ 4.0
Bitch on the BeachRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 0.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
아빠를 빌려드립니다Rated ★ 3.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5