Titles you rated
The FortressRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.5
The Poet and The BoyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
VolverRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5