Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0