Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 4.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 4.0- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0