Titles you rated
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
No, Thank You Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
UnicornRated ★ 4.0