Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0