Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The RainmakerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0