Titles you rated
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
Street KingsRated ★ 3.5
WimbledonRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
NoahRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0