Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5