Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0