Series
Ratings
26
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- M&MRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.5