Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0