Titles you rated
- Tri-StarRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 4.0
Bon AppétitRated ★ 3.0
Ms. ApocalypseRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Road to BostonRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0