Titles you rated
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Space CowboysRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 4.0