Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0