Movies
Ratings
34
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0