Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 2.5