Titles you rated
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Being Human Season 2Rated ★ 3.5- Being Human Season 1Rated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5