Series
Ratings
104
Trap of YouthRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5
Love in Your BosomRated ★ 3.5- You and IRated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 1.5
PunchRated ★ 1.5- Family's HonorRated ★ 4.0
MRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
HotelierRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 3.5
- Star in My HeartRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0