Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
RookiesRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.5
- Mr. QRated ★ 4.0
- Sharp3Rated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0