Movies
Ratings
169
About TimeRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 1.0
The InugamisRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5