Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0