Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.0