Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0