Movies
Ratings
358
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 1.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
HerRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5