Movies
Ratings
926
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5