Series
Ratings
93
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0- Switched at Birth Season 2Rated ★ 2.0
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
All InRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5