Movies
Ratings
570
Darkest HourRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0