Movies
Ratings
226
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 5.0- The Kiss manRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0