Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 4.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0