Series
Ratings
95
TempestRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0