Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5
No Side GameRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
QueenRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0