Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0